Отборът на Локомотив II ще се изправи срещу Ботев III в дербито на 30-тия кръг на Югоизточната Трета лига. Двубоят е този четвъртък (17.04) от 17:00 часа. Срещата ще се проведе на стадион „Локомотив“.
За този двубой ще бъде отворена само трибуна „Спортклуб“.
Входът ще бъде 5 лева, като той ще отиде като дарение за Фонданция „100 години Локомотив“.
Нека подкрепим Локомотив II в дербито, призоваха от Локомотив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
313