Едно от последните попълнения в Локомотив Пловдив - Крист Лонгвил, направи първи коментар след своя дебют с черно-бялата фланелка. 19-годишният нападател от Кот д'Ивоар игра около половин час при победата над Ботев (Враца) с 3:0.
"Щастлив съм да направя дебют под тези цветове. Благодаря на клуба за доверието и на привържениците за посрещането! Нямам търпение да изживея останалото! САМО ЛОКО!!!!", написа Лонгвил в личния си профил в Инстаграм.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
8