Бившият нападател на Локомотив Пловдив Анте Аралица се завърна в България и ще играе за Локомотив Пловдив.
Нападателят идва от полския Виечиста (Краков), а в България има престой от 2 години и половина в Локомотив (Пловдив), за който има 90 срещи с 14 гола.
Хърватинът печели 2 купи на България и една Суперкупа с ,,черно-белите".
Договорът на тарана е за една година.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
339