Локомотивското семейство се увеличи днес с още един член, похвалиха се от "Лаута"! Жената на Милош Петрович го дари с дъщеричка!
Желаем на малката София и нейните родители много здраве, щастие, късмет и любов, допълниха още от ПФК Локомотив, написаха от клуба.
Локомотив ще играе в неделя срещу Хебър в третия кръг на елита, а преди това от фенклуба организират и празненство по случай рождения ден на отбора.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443