Единият от двамата основни акционери в ПФК Локомотив Пловдив - Адам Сотков, направи официално изявление след победата над Ботев Враца с 4:0 снощи.
Ето какво каза Сотков:
Уважаеми локомотивци,
Измина още една вечер на магичен футбол, който донесе нов категоричен успех!
Честита победа!
Честито първо място!
Само Локо!
- Адам Сотков
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
440