Феновете на Локомотив направиха страхотна хореография от трибуна "Бесика" за дербито с Ботев. Те образуваха черно, бял и червен цвят на цялата трибуна от знамена и плакати.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Белгия пак се издъни, не е сигурна дали ще излезе от групата
21.06.26 23:52
646
Испания този път не сгреши и разгроми Саудитска Арабия
21.06.26 21:01
315
Вратарят на Кюрасао стана рекордьор по спасявания на световно
21.06.26 20:14
482