С феноменален гол на Хари Кейн от центъра Тотнъм повали Ювентус с 3:2 в приятелска среща, играна в Сингапур. Нападателят на шпорите прати ювелирен прехвърлящ удар и попари италианския шампион, за който дебютира новото попълнение Матайс де Лихт от Аякс. Лондончани водеха с 1:0 на почивката след попадение на Ерик Ламела. През второто полувреме италианците обърнаха за четири минути с голове на Гонсало Игуаин и Кристиано Роналдо. След попадението си португалецът бе сменен, а по същото време в игра се появи и Де Лихт.

Лукас Моура изравни след асистенция на новото попълнение на шпорите Танги Ндомбеле в 65-ата минута. Срещата отиваше към равенство, но в последните секунди Хари Кейн с удар почти от центъра изненада Шчесни и донесе победата на Тотнъм.