Голмайсторът на Реал Мадрид Кристиано Роналдо е убеден, че има чиста дузпа за неговия тим срещу Ювентус. Именно той я реализира в 93-та минута и спаси своите от отпадане в Шампионката лига при загубата с 1:3 на Сантяго Бернабеу. Не разбирам защо Юве протестира, дузпа е. Бутнаха го отзад. Ако не му направят дузпа, това е гол, отсече португалецът минути след края на драмата. Страдахме, ще ни послужи за урок. Във футбола нищо не идва като подарък. Трябва да се бориш до самия край. Мадрид можеше да вкара повече голове, но Юве и Буфон играха силно. Ние справедливо продължаваме напред, смята Роналдо.

Съдийските анализатори на Radio Marca и вестник AS обаче смятат, че дузпата за Реал Мадрид е несправедлива. Бившите испански съдии Андухар Оливер и Итуралде Гонсалес са убедени, че съпрекосновението между Меди Бенатия и Лукас Васкес не е дузпа. Контактът не е достатъчен за дузпа. Не трябва да е дузпа, отсече Гонсалес. Неговият колега Оливер е на същото мнение.