Манчестър Сити си върна на Тотнъм за драматичното отпадане от Шампионската лига през седмицата. В сряда гражданите биха с 4:3 в невероятно зрелище на Етихад, но отпаднаха нап четвъртфиналите след загуба с 0:1 в първия мач. Днес отборът на Пеп Гуардиола спечели с 1:0 у дома и се върна на върха на класирането, като има аванс от една точка пред Ливърпул.

Единственото попадение в срещата отбеляза Фил Фоудън още в петата минута. Двата отбора не повториха спектакъла от сряда, като към края на срещата нервите господстваха. "Шпорите" имаха няколко отлични възможности да се разпишат, но не успяха да стигнат до равенството.

Няма такъв мач! Тотнъм оцеля в невиждан голов трилър на Етихад4:3 за Манчестър Сити, но шпорите ликуват след спиращо дъха шоу с куп обрати, ВАР и отменен гол за домакините