Отборът на Левски написа една от най-срамните страници в клубната си история. Сините за кой ли път станаха за смях в Европа, след като отпаднаха още в първия предварителен кръг на Лига Европа от непретенциозния Вадуц Лихтенщайн. Левски бе загуби първата среща като гост с 1:0, а на реванша тази вечер на Герена победи с 3:2, което не се оказа достатъчно.

Колибали даде аванс на гостите в 25-ата минута, Сержиу Буш изравни в 35-ата минута. Белаид донесе пълен обрат в 53-ата минута, но в 55-ата минута Тадич изравни. Кабрал в 85-ата минута вкара за победното 3:2, което не се оказа достатъчно. Буш пък пропусна дузпа в 75-ата минута. Станислав Костов беше изгонен в последната минута. Така Левски за пореден път показа, че има нещо гнило на Герена, а търпението на феновете вече започва да се изчерпва. При изпуснатата от Буш дузпа сините ултраси започнаха да скандират: „Оставка“, а в края на мач част от тях се опитаха да нахлуят на терена, но бяха озаптени от полицията.