Футболен фен от Кения заложи жена си на мач и я загуби за седмица. Става въпрос за дербито на Манчестър от миналия уикенд, спечелено от Манчестър Юн с 3:2. Амани Стенли бил абсолютно сигурен в победата на “гражданите”. Той собственоръчно подписал договор да преотстъпи жена си на своя приятел Тони Шила при успех на “червените дяволи”. Двамата са се подписали отдолу, както и свидетел на споразумението.
Манчестър Сити се оттегли на почивката с преднина от 2:0, но допусна обрат през второто полувреме. Така кениецът Стенли понесе два тежки удара, пише sportal.bg.
Още от категорията
Виж всички
Роналдо стана първият футболист с голове на 6 поредни Световни, Португалия разгроми Узбекистан
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка