След добрия първи мач в Лига Европа, в който победи черногорския Тиоград с 4:0, ЦСКА записа фастарт в първия си мач от новия сезон в efbet Лига. Червените не успяха да победят Етър като домакин и срещата завърши наравно 2:2. На два пъти играчите на Добромир Митов излизаха напред в резултата чрез Али Соу от дузпа в началото и 18-годишното крило Митко Митков след почивката, но Даниел Младенов също така на два пъти възстановяваше равенството.

Ситуацията можеше да бъде и още по-изненадваща, след като в последната минута на двубоя Етър пропусна много чисто положение да си тръгне към Търново с пълен комплект от точки, след като Здравко Илиев се озова сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее.

ЦСКА-СОФИЯ - ЕТЪР 2:2