Жена е в болница след падане в автобус от градския транспорт вчера в Пловдив. Сигналът, че при рязко спиране на пътното превозно средство на бул. „Цар Борис III Обединител“ пострадала 52-годишна пътничка, постъпил около 8.45 ч. в сектор „Пътна полиция“.
Местопроизшествието е запазено, извършен е оглед. Водачът, на 56 години, е изпробван с дрегер, резултатът е отрицателен. По случая е образувано досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Локомотив на пътнически влак се запали край гара Церковски
26.06.26 17:30
320