След опасните тротинетки в Пловдив се появиха и едноколки, чиито шофьори безрасъдно шпорят по пловдивски булевард в час пик, сигнализира читател на TrafficNews. Случката е от бул. „Христо Ботев“, където двамата водачи се движат в средната лента съвсем необезпокоявано.
"Безумно е - те създават предпоставки за инциденти", категоричен е читателят.
Освен че действията им са рискови, но и не отговарят на правилата – те трябва да се движат или по велоалея, където е възможно, или в най-дясна лента. Над булеварда има изградена велоалея, която обаче очевидно не се харесва на водачите.
Още от категорията
Виж всички
Всички специалисти на УМБАЛ „Свети Георги" ще се борят за живота на майката, пострадала в катастрофата на АМ „Тракия"