Две ВИК аварии са станали днес в Пловдив. Без вода до 17 часа са районите около ул. "Братя Миладинови" и ул. "Свети Наум", както и бул. "Александър Стамболийски" до строителен хипермаркет "Рила".
Три села от областта също са без вода. Това са Кърнаре, Устина и Нова махала.
Продължава безводието и в Перущица заради изграждане на нов водопровод. Повече за проблема в града вижте тук:
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Обрат: „Кърският" път в Прослав мина, след като се оказа с асфалт и за ниско строителство
25.06.26 16:00
398