Голям клон се стовари върху автомобили в Пловдив. Инцидентът е станал на улица „Дружба“, точно пред училище ОУ „Кочо Честименски“. Клонът се откършил тази нощ.
„Безопасно ли е да си пешеходец в Пловдив или дете, което отива на училище“, пита читател на TrafficNews.bg, който е заснел падналия клон.
За щастие пострадали няма, но това не е изолиран случай. Подобни сигнали отразяваме не за първи път и е въпрос на време да има и пострадали.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Без разрешително, без документи, без договори! Ето как се строи незаконно в центъра на Пловдив
26.06.26 07:30
3275
Ритуали през 30 минути в Пловдив заради магията на 26.6.2026
26.06.26 00:01
2810