Моторист е в болница след пътно произшествие на бул. „Коматевско шосе“ в Пловдив.
Около 8.30 ч. вчера пострадалият 34-годишен мъж е управлявал мотоциклет „Сузуки“, чието предимство било отнето от извършващ ляв завой лек автомобил „Ситроен“ с 32-годишна шофьорка.
Резултатите от тестовете с дрегер и драгчек на двамата участници са отрицателни.
В сектор „Разследване на престъпления по транспорта“ се води досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Бой зад решетките между син на убит и обвиняем за смъртта му, делото за убийството на гара Карлово тръгва
23.06.26 21:30
5192