Автобусите по линия 17 възтановяват движението си по бул. „Шести септември“. Това съобщават от ОП „Организация и контрол на транспорта“. След приключване днес на ремонта по бул. „Шести септември“ в участъка от ул. „Владивосток“ до кръстовището с ул. „Акация“, автобусите се връщат по маршрута си, който е утвърден.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Бой зад решетките между син на убит и обвиняем за смъртта му, делото за убийството на гара Карлово тръгва
23.06.26 21:30
3167