Инцидент е станал на бул. „Борис III Обединител“ 96 в Пловдив. За това сигнализира читател на медията ни. Автобус на градския транспорт е отбил в страни от платното, а по данни на очевидци в него е имало паднал пътник. На място се намира екип на Спешна медицинска помощ. Не присъства полицейски патрул, като вероятно не става дума за пътнотранспортно произшествие.
Към момента няма информация относно случващото се. Очаквайте подробности.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Опасна дупка зейна на Гребната база в Пловдив СНИМКИ
16.06.26 17:00
3737
Следобедни превалявания и температури до 25 градуса в Пловдив
13.06.26 07:00
901