15-годишен ученик е откраднал 200 лева от чантата на учителката си, съобщиха от МВР.
Момчето учи в училище в Симеоновград. По време на междучасието тийнейджърът преровил дамската чанта на учителката и задигнал 200 лева от нея.
Не след дълго преподавателката забелязала липсата. Не отнело дълго време да стане ясно кой е взел парите.
След установяването на момчето, той признал за деянието си и върнал парите с протокол.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
8246
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
2963
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
891