Кметът на Несебър Николай Димитров е пуснат от ареста. Димитров е бил пуснат срещу парична гаранция, пише Труд. Кметът на Несебър бе задържан дни преди изборите през есента и бе обвинен като ръководител на организирана престъпна група за купуване на гласове.
На вота през есента той се яви като независим кандидат за четвърти мандат и спечели с 59,49 процента. Делото срещу него за купуване на гласове обаче се води в Специализирания съд в София.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
3799