Около 18.45 часа на 16 ноември в РУ-Годеч бил получен сигнал за саморазправа в кръчмата на с. Разбоище, съобщиха от ОДМВР-София.
Изпратените веднага към мястото полицейски служители установили 60-годишен софиянец с кръвонасядания и отоци по лицето.
След незабавни оперативно-издирвателни действия, минути по-късно, са задържани и извършителите - столичанин на 31 години и 26-годишен от свогенското село Лесковдол.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Съдът остави в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
25.06.26 18:15
615
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
4785