25-годишен мъж се самоуби в София. Той скочил от 5-ия етаж на бл. 141 в кв. "Хаджи Димитър".
Сигналът е подаден в МВР минути преди 10 часа, съобщава 24 часа. На място отишли полицаи и медици, които констатирали смъртта. Свидетели пък били категорични, че младият мъж сам е скочил, а не е бил бутнат
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
3817