Взрив на газова бутилка в Стара Загора повреди апартамент и кола, паркирана под терасата , съобщиха от полицията. Бутилката е била съхранявана на балкона на жилището, в което живеят 49-годишен мъж и 86-годишна жена.
Бутилката е избухнала е при опит за боравене с нея.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Съдът остави в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
25.06.26 18:15
787
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
4952