България скърби заедно със Сърбия след стрелбата в училище в Белград, при която загинаха охранител и осем деца. Пред сръбскотопосолство в София хора продължават да поставят цветя и свещи в знак на почит към жертвите, съобщава Нова ТВ.
Припомняме, че в четвъртък 13-годишен ученик откри огън в основното училище "Владислав Рибникар". Трагедията се разигра в час по история.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
276