42-годишен мъж се е самоубил в сградата на Нова Телевизия в София, отвърдиха от СДВР.
По непотвърдена информация става въпрос за един от служителите на Нова телевизия - Д.В.
Мъжът се е обесил в сградата на медийната компания близо до летището. Висящият труп е бил намерен от служител на телевизията днес около 12,40 часа в тоалетната на т.нар. "директорски етаж", пише Блиц.
Веднага е била извикана охраната на медията, след което дошла и полиция.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Летният сезон буксува: Северното Черноморие с 35% по-малко туристи въпреки големите намаления
27.06.26 09:37
130
Кола гори на пътя София - Враца СНИМКА
27.06.26 09:19
168