Шофьор е починал в колата си близо до Зоологическата градина в София.
Водачът е управлявал автомобила си по бул. "Филип Кутев". Отбил е колата върху тревна площ на тротоар иш там вероятно е издъхнал.
На място са били изпратени полиция, пожарна и линейка. "Гледката не е приятна", споделиха шофьори, които са успели да минат в образувалото се задръстване от там, предаде Bulgaria ON AIR.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Национална детска болница може да има най-рано през 2030 г.
26.06.26 10:33
206