Четирима души, приети в „Пирогов” след трагедията в Кочани, ще бъдат изписани утре от болницата. Това съобщи началникът на Клиниката по изгаряния и пластична хирургия - проф. д-р Мая Аргирова.
Те временно ще останат в България, за да може да бъде проследено тяхното състояние. Лечебното заведение ще има ангажимент към възстановяването на пациентите през следващите две години, пише Нова тв.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
„Най-страшното в едно училище е тишината": Директорът на гимназията с емоционални думи за загиналия Иван
26.06.26 13:17
134
Национална детска болница може да има най-рано през 2030 г.
26.06.26 10:33
234