Очаква се днес да бъдат изписани от "Пирогов" още четирима души, пострадали при пожара в дискотека "Пулс" в Кочани.
Те ще останат временно у нас, за да може да бъде проследено тяхното състояние.
Болницата е поела ангажимент за възстановяването на пациентите през следващите 2 години, съобщи БНТ.
В болницата остават други четирима от пострадалите, които бяха приети за лечение.
Трагедията стана в ранните часове на 16 март. При пожара загинаха 61 души, а над 150 бяха ранените. 68 от тях се лекуват в болници извън Република Северна Македония.
Още от категорията
Виж всички
Премиерът Румен Радев връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.