38-годишен работник по поддръжката е загинал след падане от антена на мобилен оператор в Бургас. Инцидентът се е случил днес на обяд, потвърди Павлин Васков от Инспекцията по труда за БНР.
Антената се намира между бургаските квартали "Рудник" и "Черно море". Мъжът е паднал от 20 метра височина.
Той е имал трудов договор. На място има екип на Инспекцията по труда, който ще установи дали са спазени условията за безопасна работа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
857
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
729
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
616