Пролетното слънце явно оправя настроението на едни, а у други отключва необяснима агресия. Снимка на изпочупена спирка на улица „Лале“ в квартал Изгрев ни прати наш читател.
Стъклата за изпотрошени, а нормалния човешки ум няма никакво обяснение каква е причината за изстъплението на вандала или вандалите и какво им е виновна спирката. Освен всичко останало изпотрошените стъкла на земята представляват опасност за здравето на хората и особено за децата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
6321