За недобросъвестна постъпка в навечерието на Коледа сигнализира наш читател. Докато разхождал кучето си на Братската могила, видял, че едно от засадените малки борчета между паметника и булеварда на мола е прерязано.
Не е трудно да се досетим за какво ще го използва. Въпросът е може ли човек да се чувства комфортно по празниците след подобно деяние?!


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
2901