Истинско ледено бедствие връхлетя Варна! Морската столица побеля от интензивна градушка.
За 20 минути снощи улиците се превърнаха в реки, а тревните площи побеляха.
Лошото време парализира за кратко и трафика за кратко.
Вчера следобед силна градушка падна и над Велико Търново. Ледените късчета бяха с размерите на лешник.
Ледени топчета с големина на орех пък се изсипаха вчера следобед в Шкорпиловци.
На юг град, колкото грахово зърно, падна в Бургас.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Синдромът „на две крачки от масата" превзема Пловдив - ще намери ли властта лечение?
22.06.26 07:30
13551
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
2189