Носенето на маска на открито ще стане задължително от следващата седмица в цяла Албания. Новината беше оповестена от премиера Еди Рама на пресконференция заедно с министъра на здравеопазването Огерта Манастирлиу.
Новината съобщава албанският информационен сайт Екзит, цитиран от БТА.
Рама заяви още, че глобата за нарушаване на разпоредбата ще бъде добавяна към сметката за електричеството, така че никой няма да може да избегне плащането й.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Медийният разлом на Балканите: България е втора по недоверие и лидер по Facebook новини
24.06.26 16:00
1086
Силно земетресение на гръцките острови Гавдос и Крит
20.06.26 15:45
1127