Неволите на най-добрия ни тенисист Григор Димитров на корта продължават. Гришо отпадна във втория кръг на тенис турнира в Барселона от щастливия губещ от квалификациите Никола Хари с 6:2, 4:6, 6:7 /2/.
В предишния кръг Хари отстрани Александър Зверев и изглеждаше по-леко препятствие пред българина. Той спечели убедително първия сет, но претърпя пълен обрат и загуби след тайбрек в третата част, в която дъжд прекъсна мача за известен период от време.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров започва срещу австралиец в Майорка
21.06.26 18:45
268
Волейболните националки победиха Украйна в Лигата на нациите
21.06.26 15:14
245