Ботев (Пловдив) може най-сетне да намери солиден собственик. Фен на „канарчетата“ с доказан бизнес е проявил интерес към клуба. Той има изготвен проект, готов е да продължи строежа на стадион „Христо Ботев“ и вече е провел разговори със заместник-кмета на Пловдив.
Единственото желание на бизнесмена е да управлява без участието на никой от настоящото ръководство на „жълто-черните“.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трети пореден тайбрек! Волейболните национали победиха Канада
27.06.26 20:11
107
Никола Цолов взе точка от спринта в Австрия
27.06.26 19:01
186