Каратистите на пловдивския клуб "АСКК Тракия" спечелиха общо 20 медала на Национална купа "Пловдив" за деца до 10г, до 12г и до 14г. по карате Шинкиокушин.

Турнирът се проведе през изминалия уикенд в зала "Строител" и в състезанията взеха участие 304 състезателя от 27 клуба от България.

Призови места за АСКК"Тракия" Пловдив спечелиха :

Шампион във възрастова група до 12г., кат.45кг стана Иван Начев, а при момичетата до 14г. шампионската титла спечели Галена Атанасова в кат.+55кг.

Сребърни отличия за клуба ни спечелиха: Мартин Узунов /деца 14г, кат.50кг/, Мила Клинкова /деца 14г, кат.55кг./, Максимилиян Мембре /деза 12г, кат.41кг/ , Дара Димитрова /деца 10г., кат.+36кг/ и Петър Нанев /деца 12г, кат.+49кг/.

Бронзови медали заслужиха: Дениз Бекиров /деца 14г, кат.65кг/, Емануил Иванов /деца 12г,кат.41кг/, Кристиян Макавеев / деца 12г., кат.45кг/, Виктор Георгиев /деца 12г, кат.49кг/, Тодор Тодоров /деца 12г.,кат.+49кг/, Йордан Христев /деца 12г., кат.+49кг/ , Деница Петрова /деца 12г., кат.38кг/, Виктор Хубенов – деца 10г. , кат.26кг., Кристиян Клинков –деца 10г., кат.34кг., Димитър Димчев – деца 10г, кат. 43кг., Теодор Аргиров – деца 10г, кат.+43кг., Таня Найденова – деца 10г.,, кат.+36кг., и Габриела Семерджиева – деца 10г.,, кат.+36кг.