Феновете на ЦСКА подложиха на истинска атака старши треньора на тима Милош Крушчич и започнаха да го замерят със снежни топки. Това стана през второто полувреме на двубоя с Царско село в Бистрица, който сензационно бе загубен от червените с 1:2. В един момент феновете на ЦСКА замениха топките от сняг с бутилки минерална вода. За щастие сръбският специалист се размина със сериозен инцидент, макар че накрая една снежна топка се спря в неговия гръб. След загубата обаче червените запалянковци скандираха "оставка". В понеделник пък ръководството на армейците насрочи извънредна пресконференция, на която не е изключено да бъдат обявени и промени в отбора.

ЦСКА изигра много слаб мач и логично загуби. Домакините откриха още в 6-ата минута чрез Андерсон Кордейро, Стефано Белтраме (20) изравни, а Бахамбула осигури успеха на Царско село с ефектно попадение от воле в 40-ата минута.