ЦСКА взе онова, което му трябваше като гост на черногорския Титоград, завършвайки 0:0. Така след победата с 4:0 в първата среща на Армията червените продължават във втория предварителен кръг на Лига Европа, където ги чака далеч по-сериозен противник – хърватският Осиек.

ЦСКА започна по-активно, но домакините пропуснаха две чисти положения. В 17-тата минута Джалович натресе напречната греда след центриране отдясно, а по-късно Павлович засече центриране отяво, на вратарят Черняускас изби майсторски. Междувременно В 29-ата минута ЦСКА можеше да поведе. Кери центрира опасно от фаул, но първо Евандро, а после и Гълъбов се разминаха на метър-два пред вратата на Титоград.

Втората част започна с мощен шут от фаул на Геръм Кери, но Иванович изби в корнер. Последваха още два удара на ирландеца, които не намериха целта. По-добрата игра на ЦСКА през второто полувреме можеше да доведе до положителен резултат в 63-ата минута, когато Евандро нахлу отляво в наказателното поле и пусна топката покрай вратаря, но тя излезе в аут.

ТИТОГРАД - ЦСКА-СОФИЯ 0:0

ТИТОГРАД: 26. Иванович, 2. Роганович, 4. Николич, 6. Райчевич (74-Бърнович), 8. Банович, 11. Мамаду (87-Кашиевич), 14. Новович, 19. Живкович (65-Миличкович), 21. Чинеду, 81. Павлович, 99. Джалович

ЦСКА-СОФИЯ: 30. Черниаускас, 16. Бикел, 28. Гълъбов, 5. Бодуров, 3. Жеферсон, 26. Антов (67-Пинто), 15. Малинов, 8. Кери (82-Соу), 21. Фабрини (60-Митков), 10. Евандро, 9. Уот