Отборът на ЦСКА победи Арда Кърджали с 3:2 у дома в мач от шестия кръг на efbet Лига, игран на стадион „Българска армия“ в столицата. Домакините започнаха силно и още в 15-та минута Тони Уот даде преднина на „червените“ с изстрел от воле от близко разстояние след добро подаване на Тиаго. Футболистите на Арда не се притесниха и четири минути по-късно изравниха с попадение на Радослав Василев, който се възползва от неразбирателство между отбраната и вратаря на „армейците“.

В 63-та минута Евандро отново изведе ЦСКА напред след асистенция на Уот, а в 89-та минута Али Соу сложи край на головата си суша и направи 3:1. Малко след това Арда върна един гол чрез Иван Коконов, но силите на гостите не стигнаха за повече и ЦСКА стигна до победата. По този начин „червените“ записаха трета победа от началото на сезона и се изкачиха до четвърто място в класирането с 11 точки, докато Арда допусна второ поредно поражение и заема осма позиция с актив от осем точки.