Феновете на Локомотив пуснаха заря на стадион Локомотив по време на двубоя с Ботев Враца.
Зарята беше пусната от разрушената трибуна "Спортклуб" и продължи над минута.
В днешния мач срещу Ботев Враца Локомотив откри новата трибуна "Бесика".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456