Христо Телкийски застава начело на втория отбор на Локомотив (Пловдив). Наставникът бе представен официално днес от директора на ДЮШ Димитър Палазов.
Телкийски, който се завръща отново на работа в клуба, ще води Локомотив II в Югоизточната Трета лига през предстоящия сезон 2022/2023. До сега той ръководеше Атлетик (Куклен).
Специалистът събира своите възпитаници за първа тренировка на 27 юни. Първенството в Трета лига започва на 7 август.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443