Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) започва утре (14.01) с контролите по време на зимната си подготовка.
Първият съперник на “черно-белите” за тази календарна година ще е Хебър (Пазарджик). Двубоят е планиран за 12:00ч. на стадион “Локомотив”.
Входът е свободен, като зрители ще бъдат допускани само на централната трибуна.
Междувременно локомотивци продължават с тежките двуразови тренировки на „Лаута”.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
460