Играчите и треньорите на Локомотив си направиха пикник насред природата в почивния ден от лагера в Банско.
Междувременно Константин Мирчев (пом. треньор), Алекс Михалев (кондиционен треньор) и Красимир Тодоров (рехабилитатор) изкачиха връх Вихрен, като не пропуснаха там да закичат и флагче на Локомотив.
Тимът вече изигра една контрола в Банско и спечели срещу Черно море с 1:0, а утре "смърфовете" ще играят срещу ЦСКА 1948.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
443