Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) се изправя утре (12.02) срещу Хебър в последната си контрола от зимната подготовка. Двубоят ще се проведе от 14:00ч. в Пазарджик на стадион “Георги Бенковски”.
В четвъртък “черно-белите” подновиха занимания в Пловдив. Първо занимание проведе Преслав Боруков, а на проби продължава да бъде Райън Бидунга.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
454