Бившият собственик на Локомотив Христо Крушарски отново подкрепи Левски. Той се появи във финала срещу ЦСКА, който беше спечелен с 1:0 от "сините".
Крушарски влезе на стадиона с фланелка на Левски, но след това облече анцунг на "смърфовете".
Крушарски се появи за първи път на мач на Левски в реванша срещу Лудогорец и от тогава не изпуска мач на Левски.
Заговори се, че Левски ще направи и лятната си подготовка на базата на Крушарски в Говедарци.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
437