Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович преподписа с клуба. Неговият нов контракт е за период от 3 години. Специалистът, с който Локомотив спечели Купата на България и изигра силни мачове в Лига Европа, даде и кратък коментар за официалния сайт:
Радвам се, че преподписах с Локомотив. И аз съм съм доволен, и всички в клуба са доволни от това. Надявам се да постигна още много успехи начело на Локомотив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
8