Фенклубът на Локомотив Пловдив благодари на феновете, които подкрепиха отбора в дербито срещу Ботев.
Ето какво написаха от фенклуба:
Черно-бели братя и сестри, вчера отново доминирахме тотално. За пореден път бяхме домакини на чужд терен! Благодарим на всеки един от Вас за себераздаването по трибуната!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
456