Италианският гранд Ювентус победи с 4:1 унгарския Ференцварош в трета среща от груповата фаза на Шампионската лига. Мората вкара в 7-та и 60-та минути, а в 73-та Дибала направи резултата класически. В 81-та минута Лаша Двали си вкара автогол, а в 90-та минута Боли вкара почетното попадение за унгарците.

Сензацията беше в Истанбул, където Истанбул ББ победи с 2:1 Манчестър Юнайтед. Демба Ба откри резултата, а Един Виша удвои. Антони Марсиал вкара гола за Юнайтед.

В повторение от полуфинала от миналия сезон РБ Лайпциг взе реванш от ПСЖ и победи с 2:1 след обрат. Ди Мария откри в 6-та минута, а 10 по-късно той изпусна дузпа. Нкуну в 42-та изравни, а в 60-та Емил Форсберг донесе победата на немците след точно изпълнена дузпа. Идриса Гей и Преснел Кимпембе бяха изгонени за ПСЖ.

Барселона победи Динамо Киев у дома с 2:1. Лионел Меси откри в 5-та минута, а в 65-та минута Жерар Пике удвои. В 75-та минута Циганков оформи крайния резултат.

Ето и останалите резултати от днес: Зенит - Лацио 1:1, Челси - Рен 3:0, Брюж - Борусия Дортмунд 0:3, Севиля - Краснодар 3:2.