Манчестър Юнайтед победи с 2:1 ПСЖ насред Париж в най-интересния мач от пърите мачове в груповата фаза на Шампионската лига тази вечер.

Бруно Фернандес от дузпа в 23-та минута откри за Юнайтед, а Антони Марсиал в 55-та минута си вкара автогол. В 87-та минута Маркъс Рашфорд донесе победата на гостите.

Ювентус стартира с победа като гост на Динамо Киев с 2:0. Двете попадения бяха реализирани от Алваро Мората в 46-та и 84-та минути.

Барселона пък разгроми с 5:1 Ференцварош като домакин. Меси от дузпа откри в 27-та минута, а Ансу Фати в 42-та удвои. В 52-та минута Фелипе Коутиньо направи 3:0. Харатин в 70-та от дузпа намали, а Педри в 82-та и Дембеле в 89-та оформиха крайния резултат.

Последните два носителя на Лига Европа Челси - Севиля не оправдаха очакванията за резултатен мач и завършиха в Лондон 0:0.

В останалите мачове от днес Зенит - Брюж 1:2, РБ Лайпциг - Истанбул ББ 2:0 и Рен - Краснодар 1:1.